У суботу відбудеться черговий "Що?Де?Звідки?" для казкового товариства, і лікарняне ліжко капітана могло сильно підрвати бойовий дух команди.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoqczSz58AVKqulI064H1gP4CVI1lKKaYJ4-XI05NeGwiQk6Gx9ILOQqG9AxgnL-PioLFf11Cqme49_8GKrQgbrcgSNBqQ1rOyXQ5BBUBn7uD5CdYPgQEsvxveimfbr9DeErNSA6GSX5E/s320/images+%25281%2529.jpg)
Не гаючи ані хвилини, Яга взялася листати різні знахарські блоги, в надії знайти щось екстренно-ефективне.
"Імбир, малина, м'ята - банально....
Молоко, мед, яйце - сумнівно...
Та вже за півгодини пошуків Яга знайшла у блозі лікаря Кошмаровського рецепт ліків, які мали допомогти. Авторитету лікаря довіряла вся відьмацька верхівка, тож і Яга не сумнівалася у результаті, вона припинила пошуки і взялася за підготовку інгредієнтів.
Спочатку довелося придбати нещодавно розрекламований китайський скляний термос, оскільки він, як йшлося в рекламі, був абсолютно теплоізолюючим і до того ж практично не нагрівався сам.
Приготувавши усі інгредієнти і чітко слідуючи інструкції, Яга проводила змішування крок за кроком. Адже рецептура стверджувала, що саме послідовність дій і температура - головне.
Тож у термос по черзі потрапляли:
200 г соку мандрагори за температури 47°С ,
300 г екстракту плюща за температури 62 °С
і 100 г крижаної води.
Якої температури суміш отримала Баба Яга, і чи рекомендують лікарі до вживання рідину такої температури?
Питома теплоємність речовин наведена у таблиці нижче
Я, звичайно, знаю про існування чарівних репетиторів, але роблю це для вас, а не для них. Чисте сумління набагато цінніше якихось двох балів, а власний досвід взагалі безцінний)))
Фото розв'язку, написаного власною рукою
чекаю на lv_stas@ukr.net
Питома теплоємність, (Дж/(кг·°С))
Сік мандрагори
|
2000
|
Екстракт плюща
|
1500
|
Вода
|
4200
|
Немає коментарів:
Дописати коментар